TFS Kursunu Tamamladım…

Ağustos 2010’da kazanmış olduğum fotoğraf yarışması neticesinde ödülüm olan Temel Fotoğrafçılık Semineri (TFS-37.Dönem) bugün itibariyle son buldu…

16 Eylül’deki “Kitaplarım geldi, Sırada kurs vakti…” yazımda da bahsettiğim gibi Garanti Emeklilik Fotoğraf Kulübü Ağustos 2010 fotoğraf yarışmasında 2.lik almıştım. Bu yarışmanın ödüllerinden olan kitaplarım gelmiş, ve bir hafta sonrada ödülün bir parçası olan TFS’ye başlamıştım. Bugün son ders olan değerlendirmeye fotoğraflarım ile gittim. Kurs arkadaşlarımın fotoğrafları ile değerlendirme başlarken büyük heyacan sıra bana geldi. Almış olduğumuz dersler neticesinde uyguladığım teknikler ile seçtiğim 10 fotoğraf değerlendirilmeye başlandı.

Fotoğraflarımda ilk dikkati çeken ve diğer değerlendirmeye giren hiçbir fotoğraf üzerinde bulunmayan fotoğrafçıya ait (yani bana) imzam, kurs arkadaşlarım ve eğitmenimiz tarafından dikkat çekti ve kısa süreliğine neden böyle bişey yaptığım üzerine soru yağmuruna tutuldum. Bunun açıklamasını yaptıktan sonra çekmiş olduğum fotoğraflarım değerlendirilerek başarılı bulundu.

Eee tabi başarılı bulunması fotoğrafların ve çok ufak hataların olması beni oldukça mutlu etti. Kurs sonunda da “Katılım Belgelerimizi” aldıktan sonra böylece geçen 5 haftalık bir TFS’yi sonlandırmış olduk.

TFS’de bilgi ve tecrübelerini eksiksiz bizlerle paylaşan “Fotoğraf Atölyesi” eğitmenlerimiz; Begüm Suar DEMİRDEN, M.Yüksel ALTUN, Ahmet DEMİRHAN ve Tuncer YALÇINYUVA’ya teşekkürler…

Reklam